کارخانه آجر نمای نسوز ارزان و باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آجر نوعی خشت محسوب می شود که مواد به کار رفته در خشت،گل و کاه است یا در تعریفی دیگر، آجر به خشت هایی گفته می شود که احکام یا قوانین حکومتی بر روی آن نوشته می شد. آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی از دیر باز مورد استفاده قرار می گرفته است.مصرف آجر در ایران سابقه باستانی دارد. از بنا های تاریخی و مشهوری که با آجر ساخته شده می توان به طاق کسری، آتشکده های دوران ساسانیان، مسجد جامع اصفهان و دیگر بناهای قدیمی اشاره کرد. ایرانیان به علت دوام زیاد و ارزان بودن این محصول و همچنین سرعت بخشیدن در ساخت بنا از آجر استفاده می کردند. امروزه در کارخانه آجر نمای نسوز،انواع آجر نسوز با کاربردهای مختلف تولید می شود که هر کدام ویژگی خاصی دارند.

کارخانه آجر نمای نسوز ارزان و باکیفیت

تولید بهترین آجر نسوز نما در کشور

تولید بهترین آجر نسوز نما در کشوریکی از کاربردی ترین نوع آجر، آجر نسوز می باشد که امروزه استفاده زیادی در ساختمان سازی دارد. کارخانه های بسیاری در کشور این نوع آجر را در انواع و کاربرد های مختلف تولید می کنند طبقه بندی آجر به روش های مختلفی مانند رنگ و ابعاد و جنس و غیره  انجام می شود.. آجر نسوز دارای انواع مختلفی است و مهمترین ویژگی آجر نسوز نما، مقاومت آن در برابر حرارت و رطوبت می باشد. انواع مختلف آجر نسوز نما که کارخانه ها تولید می کنند عبارتند از : آجر نسوز نما پلاک، رستیک، آنتیک و صخره ای می باشد که هر کدام از این آجر ها ویژگی خاصی دارند.  آجر نسوز رستیک در رنگ های زیبا، در طراحی داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر نما سنتی، دارای سه رنگ می باشد که با توجه به رنگ آن در بسته بندی های مجزا عرضه می شود.

کارخانه های تولید کننده آجر نسوز درجه یک

کارخانه های تولید کننده آجر نسوز درجه یککارخانه های زیادی در کشور انواع آجر نسوز، با کیفیت عالی و کاربرد های گوناگون تولید می کنند که از میان این کارخانه ها می توان به کارخانه های اصفهان اشاره کرد. چون بهترین و با کیفیت ترین خاک رس مربوط به این نقطه می باشد و آجر نسوز تولید شده در این شهر، دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. موادی که برای ساخت آجر نسوز نما استفاده می شود،کانی های معدنی خاص و پوکه های معدنی نسوز می باشد که باعث مقاومت این محصول در برابر حرارت زیاد می شود. آجر نسوز درجه یک در ساختمان، مزایای زیادی از جمله: وزن سبک، عایق گرما و سرما وغیره دارد.

آجر نما داخلی، در دکوراسیون داخلی ساختمان، استفاده زیادی دارد. کارخانه های تولید کننده، انواع آجرهای نمای داخلی و خارجی بنا را، با بهترین کیفیت تولید می کنند.

لیست قیمت آجر نمای نسوز در بازار

لیست قیمت آجر نمای نسوز در بازارقیمت آجر نمای نسوز در بازار، با توجه به مواد اولیه ای که در آن بکار رفته و همچنین کیفیت آجر متفاوت است. معمولا قیمت آجر نسوز نسبت به سایر آجر ها بالاتر بوده و علت آن نیز بالا بودن قیمت خاک نسوز می باشد. برای اطلاع از لیست قیمت آجر نما نسوز، می توان به وب سایت فروش شرکت های مربوط مراجعه کرد و از نحوه خرید مطلع شد. با توجه به وضعیت اقتصادی موجود و گران شدن مواد اولیه و همچنین نرخ ارز قیمت این محصول هم تغییر می کند .

فروش عمده آجر نما در اصفهان

فروش عمده آجر نما در اصفهانبا تأسیس کارخانه های متعدد تولید آجر، در سراسر استان اصفهان،آجر به عنوان یکی از مصالح ساختمانی، با پیشرفت صنعتی رو به رو شده است. به دلیل وجود خاک رس فراوان در اصفهان، کارخانه های زیادی در این شهر ایجاد شده که انواع آجر نما را، با کیفیت مناسب تولید می کنند. کارخانه های آجر نما در اصفهان ،انواع محصولات خود را به صورت فروش عمده و جزئی با قیمت مناسب، در اختیار مشتری قرار می دهند. بهترین آجر نسوز در اصفهان به صورت عمده، توسط شرکت های تولید کننده به سراسر کشور ارسال می شود. علاوه بر اصفهان، آجر در دیگر استان های کشور هم تولید می گردد.

ما برای کمک و راهنمایی به شما اینجا هستیم!
اگر به دنبال تهیه محصولات آجر نسوز با کیفیت و قیمت مناسب هستید؛ می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.